Nasza historia

O firmie - drzwi i bramy segmentowe BOGUSZEWSKI

Więcej - o firmie BOGUSZEWSKI

O NAS

Firma BOGUSZEWSKI istnieje od 1992 r. Długoletnie doświadczenie na rynku pozwala nam stworzyć ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta. Wyjątkowość naszej oferty stanowi połączenie wiedzy i doświadczenia w produkcji i montażu bram przemysłowych i drzwi garażowych. Jednocześnie gwarantujemy szybki i profesjonalny serwis oparty na posiadanych częściach.

Termin realizacji:

  • 2 tygodnie
  • na koszt firmy dokonujemy pomiarów

Dowiedz się więcej o naszych produktach

DRZWI I BRAMY SEGMENTOWE BOGUSZEWSKI

Funkcjonalność


Segmentowe drzwi stalowe firmy BOGUSZEWSKI spełniają najwyższe wymogi dotyczące skutecznej izolacji cieplnej, nowoczesnej architektury, trwałości oraz wytrzymałości. Duża ilość możliwych wersji w kombinacji z różnym sprzętem umożliwia najkorzystniejszy ekonomicznie wybór bramy spełniający równocześnie wszystkie życzenia klienta. Bramy segmentowe zamykają dokładnie otwór. Otwierają się do góry, nie ograniczają przejazdu. Rozwiązanie takie jest niezwykle wygodne oraz pomaga optymalnie wykorzystać powierzchnie wewnątrz i na zewnątrz pomieszczenia.

Garażowe drzwi segmentowe

Elastyczność


Bramy BOGUSZEWSKI w przeciwieństwie do wielu innych produkowane są na wymiar, oznacza to brak konieczności dostosowania otworu do konkretnej bramy. To my dostosujemy bramę do otworu w jakim ma być zamontowana. Dajemy również Państwu możliwość wyboru wariantu z oknami lub bez. Istnieje również możliwość zamontowania drzwi serwisowych w bramie.

Drzwi serwisowe - bramy przemysłowwych

Mocna i trwała konstrukcja


Na jakość finalnego produktu wpływają specjalnie konstruowane podzespoły, które w ciągu lat intensywnej eksploatacji wykazywały swoją wartość i niezawodność. Prowadnice we wszystkich rodzajach bram można regulować, dzięki czemu bramy dają się idealnie dopasować i doskonale spełniają swoją funkcję.

Napęd łańcuchowy lub elektryczny

Co wyróznia nasze drzwi i bramy
Wypełnienie izolacyjne pianką poliuretanową

Wypełnienie izolacyjne

Segmenty, z których budowane są nasze bramy, wypełnione są pianką poliuretanową. Działa ona dźwiękochłonnie oraz minimalizuje utratę ciepła, gdy brama jest zamknięta. Pianka ta jest nieszkodliwa dla środowiska: nie zawiera gazów CFC ani innych substancji niszczących powłokę ozonową.

System podnoszenia bramy - ręczny lub elektryczny

Napęd łańcuchowy lub elektryczny

Przy zamówieniu bramy macie Państwo do wyboru system ręczny lub elektryczny. Firma BOGUSZEWSKI stosuje napędy najwyższej jakości renomowanych producentów. Trwała mechanika gwarantuje niezawodną pracę nawet w najcięższych warunkach.

Indywidualny dobór sprężyn dla każdej bramy

Indywidualny dobór sprężyn

Bramy są ruchomym elementem konstrukcji budynku, indywidualnie dostosowanym do swoich zadań. Dlatego nasza firma dobiera specjalnie każdą sprężynę. W ten sposób zyskujemy pewność, iż dajemy Państwu produkt funkcjonalny i trwały.


INTERESUJE CIĘ CENA?


Skorzystaj z formularza kontaktowego
Formularz szybkiego kontaktu

Interesuje Cię cena? Masz pytanie techniczne? Skorzystaj z formularza kontaktowego i dowiedz się więcej.